школа, 125

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №125

Наша школа – експериментальна пілотна школа національного проекту "Відкритий світ" з використання інформаційно-комунікаційних технологій. Тема експериментальної роботи області – "Вплив єдиного освітнього простору та інтернет-технологій на становлення інноваційної особистості ХХІ століття та визначення їх складових".

"Допоможемо дітям стати щасливими" - місія, яку визначив у своїй діяльності педагогічний колектив школи. Головною дійовою особою навчального процесу є учень. Освітня мета навчання в закладі – виявлення і розвиток здібностей кожної дитини, формування духовно багатої, фізично розвиненої, творчо мислячої конкурентноспроможної особистості – громадянина України. Колектив школи працює над проблемою: "Стратегія гуманної педагогіки та сучасні педагогічні технології – шлях до розвитку життєздатної творчої особистості".

Криворізька загальноосвітня школа №125

Будівля має три поверхи. До основного корпусу прив’язаний "блок шестирічок". У будівлі 32 класні кімнати, 6 навчальних кабінетів з лаборантськими кімнатами, 2 майстерні з трудового навчання (по дереву й по металу), кабінет з обслуговуючої праці, 2 комп’ютерні класи, бібліотека, читальний зал, актовий зал, 2 спортивні зали. Визнано кращими в місті - кабінети музики, української мови та тренінговий кабінет з реалізації превентивних програм.

Творчі вогники

Курило Людмила Вадимівна, учитель географії – лауреат Всеукраїнського конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики, автор розробки екскурсійного маршруту "Краєзнавчими шляхами Криворіжжя. Сланцеві скелі" (2010).

Додока Світлана Іванівна, учитель фізичної культури – переможець міського етапу "Всеукраїнського конкурсу на кращій інноваційний урок фізичної культури" (ІІІ місце, 2009) та "Кращий урок фізичної культури з елементами футболу" (І місце, 2009).

Максименко Валентина Володимирівна, учитель української мови та літератури – лауреат обласного конкурсу освітніх проектів, автор роботи "Інновативність модульних нововведень як запорука якісної освіти" (2011).

Шевченко Зоя Дмитрівна, учитель основ здоров’я – переможець у міському конкурсі з охорони праці (ІІІ місце, 2011).

Учні школи є неодноразовими призерами олімпіад з базових дисциплін (фізики, математики, хімії, біології, географії, історії, української та російської мов, програмування, обслуговуючої праці). За останні 5 років (2006-2011) переможцями стали: в районних олімпіадах – 87 учнів, в міських – 15, в обласних – 2. Школярі беруть активну участь у конкурсах різних рівнях – "Левеня", "Кенгуру", "Патріот", "Колосок", "Русский медвежонок", "Грінвич", "Лелека", "Бобер". Призерами конкурсів та олімпіад (2006-2011) стали: в районних заходах – 72 учня, міських – 22, обласних – 12, регіональних – 2, всеукраїнських – 655, міжнародних – 169. За 22 навчальні роки школа дала основи знань і вмінь більш як 5000 учнів. З них нагороджено: Золотою медаллю – 52, срібною – 34. Після закінчення школи до вищих навчальних закладів вступили 3727 учнів, які працюють за фахом.