Забезпечення прав дітей

Забезпечення прав дітей в умовах воєнного стану потребують консолідації зусиль усіх організацій та установ. Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги – державна установа у сфері управління Міністерства юстиції. Це один із 84 центрів БВПД в Україні. Серед функціоналу центру – надання всім без виключення безоплатної первинної правової допомоги, для вразливих верств населення - призначення адвоката/правника за рахунок держави, правопросвітницька діяльність. Серед таких вразливих верств у відповідності до ст.14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» значаться і діти, і особи, потерпілі від домашнього насильства та насильства за ознаками статі, сексуального насильства та катування, жорстокого поводження тощо.