Всесвітній день здоров'я

7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров'я. Тож сьогодні на базі КГ 125 відбувся міський захід "Фізична активність: доступно та цікаво для всіх" у рамках проєкту "Д.І.М. - Діти, Ігри, Майбутнє". Лідери учнівського самоврядування МАДО вкотре довели: фізична активність доступна для всіх, незалежно від віку та рівня фізичної  підготовки!🏀⛹️‍♀️⛹️ Захоплююча руханка, інтелектуальна розминка, презентація проєкту "Рухайтесь більше" від амбасаборів КГ 125 Додоки С.І. та КГ 126 Дікарєва С.Д., запальні танці дівчат з групи підтримки, смачні та корисні сувеніри забезпечили суперовий настрій учасників та гостей свята.

+13

7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров'я. Тож сьогодні на базі КГ 125 відбувся міський захід "Фізична активність: доступно та цікаво для всіх" у рамках проєкту "Д.І.М. - Діти, Ігри, Майбутнє". Лідери учнівського самоврядування МАДО вкотре довели: фізична активність доступна для всіх, незалежно від віку та рівня фізичної підготовки!🏀⛹️‍♀️⛹️ Захоплююча руханка, інтелектуальна розминка, презентація проєкту "Рухайтесь більше" від амбасаборів КГ 125 Додоки С.І. та КГ 126 Дікарєва С.Д., запальні танці дівчат з групи підтримки, смачні та корисні сувеніри забезпечили суперовий настрій учасників та гостей свята.