Вітаємо!
Учні 2 класу КГ125 КМР взяли участь у змаганнях. @Зінченко Анна та Волошина Аліна здобули почесне ІІ місце на всеукраїнському конкурсі спортивного танцю у Києві. ![🥈](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955076.jpeg)
![🥈](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955041.jpeg)
![🏆](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946954850.jpeg)
![🥈](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955076.jpeg)
![🥈](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955041.jpeg)
![🏆](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946954850.jpeg)
@Панькевич Тимур виборов почесне ІІІ місце у чемпіонаті міста Кривого Рогу з К1. ![🥉](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955199.jpeg)
Це його перші змагання з ударної техніки. Супермолодці!!! Ми пишаємося вами!!! І щиро дякуємо батькам, які знаходять час і всебічно розвивають своїх дітей, не дивлячись на важкий час. Життя продовжується! ![🥰](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955114.jpeg)
![❤️](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955161.jpeg)
![💥](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955239.jpeg)
![👍](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955291.jpeg)
![🤷♀️](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955413.jpeg)
![😍](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955331.jpeg)
![😊](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955368.jpeg)
![🥉](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955199.jpeg)
![🏆](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946954904.jpeg)
![🥰](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955114.jpeg)
![❤️](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955161.jpeg)
![💥](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955239.jpeg)
![👍](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955291.jpeg)
![🤷♀️](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955413.jpeg)
![😍](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955331.jpeg)
![😊](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946955368.jpeg)
![](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708946954943.jpeg)