! Вітаємо з перемогою!!! Так тримати!

23 березня в м.Дніпро  учениця 7-Б класу Карнажук Єва та учениця 3-Б класу КГ № 125 Шевцова Валерія стали переможцями Всеукраїнського турніру зі змішаних бойових мистецтв памʼяті загиблого бійця АЗОВ, Єгора Біркуна.
Завдяки щоденній праці під керівництвом учителя фізичної культури та за сумісництвом тренера Романа Ахремчика, дівчата здобули високі нагороди! Вітаємо з перемогою!!! Так тримати!

23 березня в м.Дніпро учениця 7-Б класу Карнажук Єва та учениця 3-Б класу КГ № 125 Шевцова Валерія стали переможцями Всеукраїнського турніру зі змішаних бойових мистецтв памʼяті загиблого бійця АЗОВ, Єгора Біркуна.