STEM – це освіта нового покоління.

STEM – це освіта нового покоління. Майбутнє має втілювати синтез науки і мистецтва. Тому учні 7-Г класу після Великоднього свята вирушили у подорож до країни Знань. Юні дослідники намагалися з’ясувати, чи можна вважати яйце унікальною біологічною системою і джерелом натхнення для нових винаходів та творчості. Попередньо школярами була проведена ретельна робота: учні самостійно опрацьовували додаткову літературу на запропоновані теми, готували повідомлення, проводили досліди. Результатами своєї діяльності діти радо ділилися з однокласниками. У ході уроку було зруйновано кілька міфів, пов’язаних із яйцем, а ще школярі переконалися, що писанка може бути джерелом творчості та креативних ідей, поєднуватися з математикою, фізикою, українською мовою та літературою і навіть використовуватися в архітектурі. Учні зрозуміли, що наука може бути корисною і цікавою, а отримані практичні навички можна з легкістю застосовувати в повсякденному житті.