Разом до перемоги

razom-do-peremogi-rjkdj

Учні 3-Б класу відвідали міську виставку дитячої творчості Країна Фантазія, тема "Ангели", що проходив у пункті незламності КГ 125. На цікавому майстер-класі від станції юних техніків виготовили літачки перемоги. І звісно зробили донати на дрони Разом до перемоги

#Єднаймосязарадиперемоги КР"

ednaymosyazaradiperemogi-kr-jqoxa

Коли маєш благородну мету, жодні погодні умови не завадять робити добру справу. Об’єднавши зусилля батьків, дітей та працівників гімназії № 125, вдало поярмаркували сьогодні, 18 лютого, на подвір’ї ЦДЮТ «Дивосвіт». Спілкувались, донатили, купували смаколики, відвідували майстер-класи при позашкільному закладі. Дякуємо всім небайдужим за підтримку благородної справи!!! Нашим матусям-господиням за чудові смаколики та виготовлені власноруч поробки, нашим педагогам - за неймовірний талант розпродати все на одному диханні!!! На момент закінчення ярмарку сума донатів та виторгу склала 27 949 грн. Збір ще триває до 21.02, тому маємо надію, що сума буде більшою! Збір благодійних коштів триває!