Пам'ятка на літні канікули

Шановні батьки!

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні кожної особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно, надаючи самодопомогу чи допомоги іншим.

Літні канікули для дітей - це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині, залучайте їх до виконання домашніх обов’язків.

З метою збереження життя та здоров’я кожної дитини, відділ освіти виконкому Покровської районної в місті ради звертається з проханням тримати на постійному контролі проведення дозвілля Ваших дітей за межами дому, під час перебування на водних об’єктах району та міста; привчати дотримуватися правил дорожнього руху та забезпечувати умови безпечної життєдіяльності в літній період