ПАМʼЯТАЙ ПРО КРУТИ !!!🇺🇦
![🖤](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708944906849.jpeg)
Із серцем зі сталі і духом з граніту...
![🇺🇦](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708944906814.jpeg)
29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків, яка серед інших вела наступ на Українську Народну Республіку .
Сьогодні ж мужність та відважність українських курсантів під Крутами є та буде слугувати прикладом самовідданості та любові до України!
Слава Україні та її героям!
![](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1708944906950.jpeg)