Марафон цікавих та корисних зустрічей
Марафон цікавих та корисних зустрічей у 2024 році продовжуємо! Сьогодні до учнів 2-х класів завітала з цікавою профілактичною бесідою "Правила безпеки" представниця полку Патрульної поліції Ольга Володимирівна
, адже особиста безпека - надважлива. Приємним бонусом у спілкуванні стало вручення діткам подяк за часть у конкурсі "Вітальна листівка поліцейському"![🚓](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844639.jpeg)
![👮♀️](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251845053.jpeg)
![🚓](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844639.jpeg)
Так тримати!![❤️](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844584.jpeg)
![🏆](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844557.jpeg)
![❤️](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844584.jpeg)
![🏆](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844557.jpeg)
Щодня дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, творити, мріяти![💙](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844673.jpeg)
![💛](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844611.jpeg)
![💙](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844673.jpeg)
![💛](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251844611.jpeg)
![](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251846685.jpeg)
![](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251846656.jpeg)
![](https://school-125.dp.ua/storage/app/media/uploaded-files/1705251846425.jpeg)