Літній майданчик дозвілля "Дивокрай"

Ось і добігла кінця наша захоплива подорож країною знань і розваг: літній майданчик дозвілля "Дивокрай" закінчив свою роботу.  Цей день ми почали з хвилини мовчання, щоб вшанувати всіх загиблих Героїв, що віддали своє життя за Україну. Діти стали учасниками (за бажанням) відкриття меморіальних дошок. Поклали квіти до портретів, на яких увічнені імена славетних випускників Криворізької гімназії №125.
Створювали колаж до Дня Конституції України. Молодші виховаці знайомилися з будовою комп'ютера та виконували інтерактивні вправи з інформатики.
Наша весела зміна завершилась  захоплюючим квестом, у кінці якого на дітей чекали подарунки.
  Ці два тижні були наповнені дитячими посмішками, запальними руханками, веселими іграми, квестами, спортивними змаганнями та розвагами. Дітлахи не сумували жодної хвилини. Адже навіть в укритті було цікаве дозвілля: настільні ігри, вироблення поробок, лего та пазли. З вихованцями майданчика проводилися заняття з елементами тренінгу про стресостійкість, зняття напруження та розвивальні ігри.
 Дякуємо всім організаторам та учасникам за активність і чудовий настрій!
До зустрічі наступного літа!