КГ 125 про місячник безпеки життєдіяльності.

kg-125-pro-misyachnik-bezpeki-zhittediyalnosti-qsnxc

Усі діти люблять спілкуватися та гратися на свіжому повітрі. А зараз особливо. Наш шкільний офіцер поліції Ольга Володимирівна Макарченко - Грановська разом зі своєю командою патрульних поліцейських влаштувала 01.05.2023 року справжнє свято для учнів четвертих класів. На шкільному подвір'ї виникло справжнє перехрестя і діти відчули себе реальними учасниками дорожнього руху. З великим задоволенням гралися, вивчаючи правила безпеки на дорозі. Діти дуже скучили за живим спілкуванням. І пані Ольга зізналася, що також скучає за таким спілкуванням з нашими дітьми. Дитинство швидко минає, і всі діти люблять гратися. Щиро дякуємо нашим патрульним поліцейським за чудові рухливі ігри та отримані знання!