Голодомор 1932-1933

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

26 листопада класні керівники школи на тематичних виховних годинах «Україна пам'ятає», "Свіча пам'яті жертв голодомору 1932-1933рр., " Злочин влади - трагедія народу" нагадали учням про сумні події минулого. Діти пререглянули відео "Великий голод", мультфільм "Голодний дух" та створили композиції «Пам'ятаємо», запаливши свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє.