Феєричне шоу

Новий рік – це свято подарунків та гарного настрою, а дитячий сміх, який лунає в зимовий день створює атмосферу казки. З приходом зимових свят кожен х нас починає вірити в чудеса, які неодмінно здійсняться.
29 грудня 2024 року в приміщені КГ № 125 для 105 юних обдарувань – переможців вокальних, хореографічних, театральних та літературних конкурсно-фестивальних заходів - та 126 юних майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв, творчі колективи КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР та КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР влаштували феєричне шоу, неймовірно зворушливе та веселе, з мелодійними піснями, запальними танцями та самими непередбачуваними поворотами сюжету.
Актори завдяки тонкому ненав'язливому гумору, якісному музичному матеріалу, філігранній акторській грі подарували дітям святковий настрій, позитивні емоції і враження.
Приємно, що попри воєнний час новорічні свята для обдарованої молоді міста вдаються!
Дякуємо ЗСУ за можливість дарувати позитив нашим дітям та міський владі за солодкі подарунки!
Добро завжди перемагає зло! Віримо в новорічні дива та нашу перемогу! Все буде Україна!