«Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

Вчитель – людина, яка не тільки навчає, а  весь час навчається сама. Курси підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» стали ефективним майданчиком для комунікації колег – вчителів. Разом з тренерами Наталією Квартюк і Інною Вишиваною вчителі початкових класів КГ № 125 обговорювали  реалізацію способу  взаємодії педагога з дитиною, з допомогою якого дитина вчиться мислити, шукати та використовувати інформацію. Упровадження діяльнісних методів навчання в освітній процес є необхідними для всебічного розвитку дитини, і вимагає переосмислення підходів педагогів до навчання. Наші вчителі показали готовність до постійних змін та бажання опановувати нові навички й самовдосконалюватися.