Дітям не місце на кризі

Шановні батьки! Час зимових розваг на свіжому повітрі - не привід забувати про правила безпеки!⚠️Утримайтеся від виходу на зимові водойми та навчіть цього своїх дітей!
Обговоріть разом правила безпеки, яких необхідно дотримуватись біля замерзлих водойм.
Не дозволяйте дітям самостійно виходити на кригу.
⛸️ Під час різких змін температурних показників повітря, крига стає місцями нестійкою. Саме тому будь-які забавки на кризі заборонено. Це може коштувати вам та вашим близьким - життя.
🥶 Якщо побачили, що хтось опинився у небезпеці, кличте на допомогу та повідомте рятувальників за номером 101.

May be an image of one or more people and text that says 'детям не мсце на криз постйно нагадуйте дитини про небезпечнсть перебування на зимових водоймах навчайте безпечним правилам поведнки розкажить, як дяти, якщо побачив, що хтось потребуе допомоги на криз детально гу дснс украйни уднипропетровськйобласт бережить себе та дотримуйтесь правил безпеки!'