День перемоги

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним гіркотою втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні.

До Дня памʼяті і примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в Криворізькій загальноосвітній школі № 125 заплановано низку онлайн заходів. Одним з таких стала участь школярів у творчій акції «Перемога одна. Святкуймо разом!». Засобами мистецтва учні вшановували великий подвиг нашого народу у роки Другої Світової війни, віддаючи шану тим, хто боровся за наше щасливе мирне життя.Виготовлені з душею роботи ніби промовляють: «Памʼятаємо про подвиг! Пишаємось!»

Віртуальну галерею малюнків та листівок оформлено на шкільному сайті та на сторінці школи у Фейсбук.

Переглянути малюнки учнів