Типи закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти

До уваги батьківської громади!

Відповідно до Закону України "Про освіту", Закон України "Про повну загальну середню освіту" (стаття 34, 35) Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №125 у 2022 році планує змінити тип закладу освіти з "загальноосвітня школа" на "гімназія", що забезпечуватиме здобуття початкової і базової середньої освіти, новий статут закладу освіти набуватиме чинності з 01 вересня 2022 року.

До уваги громадськості, учасників освітнього процесу!

Шановні учасники освітнього процесу!

Наше життя не стоїть на місці – час диктує зміни

в суспільстві. Щоб створити щось нове, потрібен час, бажання та ресурси. Змінювати – означає реформувати. Процес реформування та впровадження Концепції нової української школи триває в країні, зокрема і в нашому місті.

18.03.2020 року набрав чинності Закон України «Про повну загальну середню освіту», який визначає типи закладів освіти. З урахуванням правових норм статей 32, 35 Закону, здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечують:

  • початкова школа, що забезпечує здобуття початкової освіти;

  • гімназія, що забезпечує здобуття базової середньої освіти;

  • ліцей, що забезпечує здобуття профільної середньої освіти.

Зокрема, початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії, гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи. Для започаткування та впровадження освітньої діяльності комунального ліцею, у його складі має бути створено та функціонувати не менше чотирьох 10 класів.

З 01 вересня 2022 року за умови прийняття Криворізькою міською радою відповідного рішення зміниться тип та назва закладу освіти на Криворізьку гімназію № 125 Криворізької міської ради Дніпропетровської області зі структурним підрозділом початкова школа. Наша школа має всі можливості для організації якісного, змістовного, цікавого освітнього процесу на рівні початкової школи та гімназії. У закладі функціонують класи з поглибленим вивченням української мови та математики

Педколектив школи - це творчий колектив однодумців, який з надією й оптимізмом дивиться в майбутнє, бо високе покликання вчителя: створити умови для творчості, саморозвитку, самовиявлення особистості; надати допомогу кожному учневі у визначенні свого ставлення до себе, інших людей, навколишнього світу, своєї професійної діяльності; виробити бажання і вміння завжди бути необхідним, корисним своєму народові, своїй Батьківщині.

Перехід на новий тип закладу для здобуття базової загальної середньої освіти на рівні гімназії зі структурним підрозділом початкова школа буде сприяти побудові освітнього процесу з максимальним урахуванням фізичних, психологічних, розумових здібностей дитини кожної вікової групи.

Школа сьогодні – це

  • творчий колектив однодумців: учителів, учнів, батьків;

  • програма супроводу здібних та обдарованих дітей;

  • високий рівень базової освіти;

  • психологічний комфорт;

  • змістовна позакласна робота.

    Школа має свої традиції і прагне до впровадження нового. Саме таке гармонійне поєднання дає змогу отримати ефективні результати в навчанні та вихованні сучасного молодого покоління. Основна мета — зробити школу комфортною та дружньою для дітей, пристосувати процес навчання до сучасних умов життя.

З повагою директор школи Влентина Максименко