Проект Вчимося жити разом

Проект "Вчимося жити разом"

Школа стала учасником проекту "Вчимося жити разом".

Мета: 1. Сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту. 2. Розвиток у всіх дітей життєвих навичок розбудови миру і активного громадянства.

Форми впровадження за компонентом "Освіта життєвих навичок": 1. Тренінгові курси розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах. 2. Тренінги для педагогів з методики викладання розроблених курсів та створення у навчальному закладі сприятливої психологічної атмосфери для дітей, переміщених із зони конфлікту.

Цільова група проекту: вихованці дошкільних та учні загальноосвітніх навчальних закладів (початкова, основна і старша школа). Регіони впровадження: Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Харківська і Запорізька області.

Проект впроваджено за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він стане складовою ініціативи ЄС під назвою "Діти Миру", виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Головним партнером проекту є Міністерство освіти і науки України.

Про ЮНІСЕФ: дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Більше інформації: www.unicef.org.ua.

У 2016-2017 н.р. в школі навчається 8 учнів- переселенців. Зараз всі учні школи готують подарунки для воїнів зони АТО, якими діти хочуть привітати бійців до Дня Захисника Вітчизни.