Distance learning meta tags

Дистанційне навчання

Наша криворізька школа №125 впроваджує методи дистанційного навчання. Для цього використовується додаток Classroom з пакету Google Apps for Educations. Зазначений додаток надається компанією Google абсолютно безкоштовно для освітніх установ. Ми можемо створювати електронні уроки для учнів, які доступні як всередині школи, так і за її межами. Необхідною умовою при дистанційному навчанні є наявність в учнів доступу до мережі інтернет. Усередині школи ми використовуємо локальну комп'ютерну мережу з декількома відкритими точками доступу wifi.

Google classroom використовується для дистанційного навчання в школі 125

Принцип роботи Classroom дуже простий - вчитель створює в інтерфейсі сервісу необхідні електронні уроки з використанням графіки, відео та інше. Для цього вчитель активно використовує безкоштовні інструменти Google Apps для навчальних закладів - електронні таблиці та текстові документи, відео матеріали, розміщені в персональному акаунті YouTube, зображення і фото, презентації. У разі необхідності підключаються програми сторонніх розробників, наприклад, Lucidchart для створення блок-схем і діаграм.

Учням надається числовий код доступу до необхідного віртуального класу. Використовуючи отриманий код, учень заходить в потрібний йому віртуальний клас на сайті classroom.google.com і проходить курс занять. Школярам може бути дозволено залишати власні записи та коментарі для збільшення інтерактивності процесу отримання знань.

Також даний сервіс активно використовується учнями різних класів для закріплення і повторення пройденого матеріалу на звичайному шкільному уроці. А наші провідні викладачі переносять свої конспекти по урокам в електронний вигляд завдяки тому що Google надає 10 Тб дискового простору для файлів користувачів, а сам урок можна зробити більш наочним і цікавим. Тим більше що наш сервіс дистанційного навчання доступний не тільки на звичайному комп'ютері, але і на мобільних пристроях. Навчатися можна в будь-який зручний час на будь-яких планшетних комп'ютерах або мобільних телефонах, встановивши додаток Classroom через сервіс Google Play!