ua

Кілька порад психолога від Серова Анжелика


Рекомендації психолога вчителю щодо організації навчально-виховного процесу в класі 1.Поводьтеся так, щоб учні відчували, що ви керуєте навчальним процесом, при цьому стимулюйте їхню активність. 

2.Не відволікайтеся на незначні порушення, моралізування. 

3.Дотримуйтеся доброзичливого, мажорного тону, будьте уважні до кожного учня. Надавайте необхідну підтримку, відзначайте успіхи, створюйте життєрадісний оптимістичний настрій у класі. 

4.Стежте за правильністю постави, проводьте фізкультхвилинки; не допускайте перевтоми учнів. 

5.Надавайте учням можливість частіше працювати у групах – це може бути стимулом до зайнятості кожного, хорошого настрою і поведінки.

 6.Створюйте умови, щоб важкі, слабкі діти мали можливість відчути себе лідерами. 

7.Не принижуйте учнів, не припускайте образ, сарказму. Гнів, дратівливість, імпульсивність не сприяють зміцненню дисципліни й авторитету вчителя. 

8.Будьте привітними. 

9.Не виявляйте антипатій до важких учнів, сподіваючись від них поганої поведінки. Діти відчувають скептичне ставлення до них і часто поводяться згідно з вашими очікуваннями. 10.Не припускайте появи „любимчиків”, це створює зайві проблеми, ускладнює стосунки в колективі.

 11.Умійте керувати емоціями, знайте ціну кожному слову, тонові. Не можна вимагати від дитини те, що під силу дорослому, будьте терплячими.

 12.Не соромтеся виявляти почуття гумору. Можна посміятися і над собою, не вважайте себе досконалістю. Але не можна висміювати учнів. Дітям імпонує веселий, спритний, оптимістичний учитель. 

13.Підтримуйте контакт з учнями поза уроками, на заняттях гуртка, позакласних заходах, спільних походах.


Коментарі

Немає коментарів
Ви повинні увійти, щоб коментувати

Пост

Від Серова Анжелика
Додано Лютий 10 '17

Рейтинг

Оцінка
Всього: (0)

Архивні