ua

Увага розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2017! від Насіковська Ольга

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ: з 6 лютого до 17 березня 2017 рокуДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

1.Реєстраційна картка, оформлена згідно з вимогами Порядку проведення ЗНО.

2.Копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (для тих осіб, яким станом на 1 вересня 2016 року не виповнилося 16 років і вони ще не отримали паспорт). У разі відсутності паспорта громадянина України, особа подає один з документів, зазначених у пункті 2 розділу IV Порядку проведення ЗНО.

3.Дві фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).


ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!!!ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ДЕЯКІ АСПЕКТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВРАХОВУВАТИ ПІД ЧАС РОБОТИ З РЕЄСТРАЦІЙНОЮ ФОРМОЮ

1.Перед тим, як обирати перелік навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти ЗНО (не більше ніж чотири), з’ясуйте, які саме предмети потрібні для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) на конкретну спеціальність(ця інформація зазначається в Правилах прийому та публікується на сайтах ВНЗ).

2.Оберіть предмети для складання ДПА: українську мову і літературу, математику або історію України, ще один навчальний предмет на Ваш вибір (якщо Вам потрібно скласти і математику і історію України можна обрати один із цих предметів 2-м предметом ДПА, а інший 3-м).


БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ МОЖНА ЗНАЙТИ НА САЙТІ Українського центру оцінювання якості освіти(УЦОЯО) testportal.gov.ua АБО НА САЙТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ www.dneprtest.dp.ua.Коментарі

Немає коментарів
Ви повинні увійти, щоб коментувати

Пост

Від Насіковська Ольга
Додано Лютий 8 '17

Теги

Рейтинг

Оцінка
Всього: (0)

Архивні